Vaše zdravie je pre nás dôležité!

O nás

Profil spoločnosti

Spoločnosť Seageling Medizintechnik, s. r. o. Bratislava je sesterskou spoločnosťou rodinného koncernu Saegeling Medizintechnik so sídlom v Heindeneu v Nemecku, ktorý v roku 1962 založili manželia Gerhard a Hildegard Saegeling  a v roku 1997 ju odovzdali do rúk synovi Uwemu Saegelingovi. Slovenská spoločnosť datuje svoje obchodné aktivity od roku 2014.

Saegeling Medizintechnik, s. r. o. ponúka medicínsku techniku v oblasti anestézie, pľúcnej ventilácie, neonatológie, ​​monitoringu, urológie, radiológie a spánkovej diagnostiky pre zdravotnícke zariadenia po celom území Slovenskej republiky. Okrem distribúcie zdravotníckej techniky zabezpečuje náš vysokoprofesionálny tím špecialistov kompletný technický servis a poradenstvo. Našou ďalšou dôležitou aktivitou je starostlivoť o pacientov v domácom prostredí v oblasti Homecare.

V duchu nášho firemmného motta „Vaše zdravie je pre nás dôležité“ pracujeme každý deň na tom, aby sme pacientom uľahčili ich život a podporovali pri liečbe ich chorôb a zdravotných ťažkostí.

 

JUDr. Henrieta Töppel-Durmis

konateľka spoločnosti

 

Vaše zdravie je pre nás dôležité!

 

Ventilácia & anesteziológia

Monitoring

Neonatológia

Spánková diagnostika

Masky

Domáca starostlivosť

Rádiológia

Urológia

© 2023 | Saegeling Medizintechnik, s. r. o.  | Sitemap | Kontakt | Impresum | Ochrana osobných údajov